Club-Mate batůžek drawstring

Jestli sis za ty roky vypěstoval/a slušnou Club-Mate závislost, přijdou ti tenhle batůžek typu drawstring obzvlášť vhod. Jako velbloud si svoji zásobu kofeinu můžeš nosit všude s sebou.

Proč Club-Mate batůžky milujeme

• Je to výjimečný kousek. Nechali jsme je natisknout v limitované edici. Jen  50 kusů od každé barvy .
  • Máme  dvě barevné varianty : nezaměnitelnou Club-Mate žlutou a černou klasiku.
  • Batůžky jsou potištěné metodou  sublimace . To znamená, že nejde v pravém smyslu o potisk, který by se třeba časem mohl sloupnout. Při vysoké teplotě jsou přímo obarvená jednotlivá vlákna, takže tisk je výrazný a stálý.
  • Z každé strany batůžku je jiný Club-Mate motiv, tak je můžeš střídat podle nálady.
  • Pevný polyester ze kterého jsou batůžky je  vyrobený v České republice .
  • Batůžky jsou u nás také potištené a ušily je zlaté české ručičky.
  • Uvnitř se navíc schovává  prima kapsička  třeba na peněženku.

Chceš ho? Máš ho mít! Zadarmo

Batůžky zatím neprodáváme. Můžeš ho od nás ale  dostat jako dárek . Stačí si do 22. 12. 2016 objednat 3 bedny jakéhokoliv Clubu-Mate a jako kód k obejdnávce napsat  „3+batuzek“ plus zvolenou barvu . Po Praze a Brně ti bedny i batůžek dovezeme úplně zadarmo. A ještě to stihneme do Vánoc

Objednat 3 bedny + batůžek

2b 1b 6b 7b