Club Mate Winter Edition

Každý rok koncem listopadu přivezeme z německé Brauerei Loscher speciální zásilku zimní varianty Clubu-Mate, která voní a chutná po Vánocích. A kdo potřebuje pálit purpuru, když má doma Winter Edition? Nikdo. Mrkni, proč si limitovanou zimní edici nenechat ujít.

1. Kapalné Vánoce

Když otevřeš lahev, zavoní na tebe skořice, badyán, kardamom a citrusový extrakt. A jestli tohle není ta pravá vánoční vůně, tak už fakt nevíme.

2. Je to Club-Mate

Pod všemi těmi vánočními vůněmi je to ale pořád starý dobrý Club-Mate s osvědčenými 100 mg kofeinu v půllitru. Málo cukru, hodně kofeinu, prostě jízda.

3. Někdo to rád horké

Zkoušeli jsem Winter Edition svařit, a hádejte co? Jde to. Jen tak funguje jako nealko varianta svařáku, ale úplně nejlepší je s panákem hruškovice.

4. Etiketa

Etiketa zimní varianty je se všema přechodovýma efektama tak proklatě 90ʼs style, že budete valit oči. A taky se na ní píše, že Winter Edition „chutná po Vánocích, cukroví, svařáku a lásce“. Tohle kombo stojí za ochutnání.

5. Santa Claus pije Coca-Colu, Ježíšek Club-Mate

Teda nijak prokázané to nemáme, ale rozhodně si to myslíme.

6. Limitovka

Club-Mate Winter Edition si můžeš dát jen v zimě. A to je teď. Tak hurá na to. Winter Edition si můžeš objednat on-line. Po Praze a Brně ti Club-Mate přivezeme zdarma. Nejen zimní edici.

 

Objednej si Club-Mate Winter edition

Komentáře